עיצוב ספר אישי

רבים נוטים לחשוב שסופרים כותבים להמונים בלבד או "למגירה" בלבד, אך האמת היא שיש תחום אפור בין שניהם, והוא צובר תאוצה גדולה בשנים האחרונות: הספר האישי. לא כל יוצר מעוניין לשווק את הספר שלו בחנויות ספרים בצורה מסחרית, ולעיתים ישנה העדפה לבחור באפשרות ביניים של הדפסה לקרובים בלבד, למשפחה או לחברים. יחד עם זאת, אין להקל ראש בעיצובו של הספר האישי, שכן כל יצירה אשר הושקעו בה מחשבה ורצון, ראויה לקבל עטיפה אשר תואמת את החזון והרעיון של כותבה. אם גם ברצונכם להצטרף לתופעה, באתר האינטרנט של בטי ששון סטודיו ניתן להתרשם מכריכות שונות ולקבל מענה מקצועי לעיצוב ספר אישי, תוך ליווי אנושי ומקיף מהשלבים הראשוניים של עריכת הלשון ועד ללידתו של ספרכם החדש.

עיצוב ספר אישי – בטי ששון סטודיו

אם גם אתם מוצאים את עצמכם יוצרים לא מעט ומעלים על הכתב זיכרונות, רעיונות, מדריכים או סיפורים, אולי זה הזמן האידיאלי מבחינתכם להדפסת ספר אישי. הדפסה שכזאת לא מחייבת אתכם בהוצאה מסחרית, והיא מהווה פתרון טוב לקבלת תוצאה פיזית, ראויה ומשמעותית.

בנוסף, הדפסת ספר אישי יכולה להוות הזדמנות נהדרת עבורכם להבעה ותקשורת בצורה מעמיקה עם סביבתכם הקרובה: המשפחה, חבריכם, בת הזוג או מכרים לעבודה, אשר יקבלו מושג רחב יותר על עולמכם הפנימי.

אין להקל ראש גם בתחושת ההצלחה האישית שלנו כאשר אנו מחזיקים בידינו ספר שהושלם.

כיצד לבחור במעצב ספר אישי

כאשר אנו רוצים לבחור מעצב מקצועי ומהימן שיטפל ביצירה שלנו, ישנם דברים מהותיים אליהם כדאי לשים לב כך שנוכל לקבל את התוצאה האופטימלית מבחינתנו. כדאי להתחיל ממחקר קטן שנבצע בכוחות עצמנו על מעצבים ובתי דפוס, ולזהות למי מהם יש רזומה עשיר של עבודה והצלחה בתחום. לאחר שבחרנו מעצב שנראה לנו ראוי, כדאי להעמיק ולבדוק את תיק העבודות שלו ולראות שהוא לטעמנו. אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של בטי ששון סטודיו, אשר פועל מעל ל-17 שנים, ומהווה בית חם ליוצרים, חברות וארגונים שמכוונים גבוה. בסטודיו שואפים תמיד
לעיצוב ברמה גבוהה וללא פשרות, כך שלבטח תקבלו שירות שיענה על כל דרישותיכם. חשוב לציין שבבטי ששון סטודיו עובדים גם על ספרי מחקר, ספרי עיון, ספרי זיכרונות, סיפורים אישיים ורומאנים.

עיצוב ספרים אישיים
Credit: Pixabay.com

עיצוב ספרים אישיים

בעידן של היום, סופרים רבים, שבעבר היו כותבים "למגירה" בלבד, מוצאים פתרון ביניים מספק בדמות הוצאת ספר אישי. תופעה זו צוברת תאוצה גדולה בקרב מי שמעוניין לחתום את הפרויקט האישי שלו בצורה מכובדת, ראויה ומספקת. בשונה מרוב הספרים אותם אנו מכירים, הספר האישי לא עובר תהליך הדפסה ושיווק מסחריים אלא מונגש לסביבתו הקרובה של הסופר, למשפחתו, לחבריו או אפילו רק לו עצמו. חברות רבות עוסקות בליווי הכותבים בתהליך, שכן עיצוב ספרים אישיים, עריכתם והדפסתם הם משימה לא פשוטה הדורשת מקצוענות ותשומת לב לפרטים. באתר האינטרנט של בטי ששון סטודיו ניתן להתרשם מעיצובים שונים ולקבל מענה מקצועי ותשובה לכל שאלה בנושא, כך שתהיו בטוחים שספרכם החדש בידיים טובות.

עיצוב ספרים אישיים הוא שלב חשוב ביותר בהוצאתם

ניתן להתבלבל ולחשוב שעיצוב ספר אישי איננו עניין קריטי. הרי מדובר בספר שיופץ בהיקף קטנטן,
ולכן לא אמור לכלול עיצוב מסחרי ומשכנע. זוהי כמובן טעות נפוצה. אם גם אתם מעלים לעיתים על הכתב מחשבות, סיפורים, רעיונות או מדריכים, אתם ודאי מודעים לחשיבותו של עולמנו הפנימי והחזון שלנו. כדי לתת ביטוי ראוי ומשמעותי לפרויקט היקר שלכם, יש לתת לו את מלוא תשומת הלב משלב עריכת הלשון, דרך עיצוב הספר ועד להדפסתו באופן איכותי. בכל פעם שאתם או קרוביכם תושיטו יד אל הספר, ליבכם יתחמם למראה הכריכה עוד בטרם קראתם את העמוד הראשון.

כיצד נוכל לדעת שבחרנו במומחה לעיצוב הספר שלנו  

להפקיד בידי אדם אחר יצירה פרי עטנו זה לא דבר קל, וכמו בכל סיטואציה בחיים בה אנו נדרשים לבחור בבעל מקצוע, נרצה להיות בטוחים שבחרנו מעצב מקצועי ואמין שיוכל לתת מענה לשלל היבטי העיצוב: כותרת, עיטור או אלמנט ויזואלי על הכריכה, בחירת גופן ועוד. כדי לוודא שנקבל את התוצאה האופטימלית, כדאי להתחיל מסקר שוק קטן ומחקר על מעצבים, ולהבין למי מהם יש ניסיון רב יותר בתחום. לאחר שבחרנו מעצב שנראה לנו, כדאי לבקש ממנו תיק עבודות כדי שנוכל להתרשם לעומק. לבסוף, נבקש לקיים שיחת תיאום ציפיות בה נוכל לקבל את החותמת הסופית שבחרנו נכון. אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של בטי ששון סטודיו, סטודיו בעל מעל ל-17 שנות פעילות, ולפתוח בתהליך מספק שבסופו תקבלו את המתנה היחידה שאפשר לפתוח שוב ושוב, ספר משלכם. חשוב לציין שבבטי ששון סטודיו עובדים גם על ספרי מחקר, ספרי עיון, ספרי זיכרונות, סיפורים אישיים ורומאנים.

דילוג לתוכן